POLONYA ÖĞRENCİ VİZESİ İZMİR

POLONYA ÖĞRENCİ VİZESİ İZMİR

Avrupa’da okumak birçok gencin hayalleri arasında yer alır. Bu Avrupa ülkelerinden birisi olan Polonya öğrenci vizesi için yazımızın devamını dikkatlice okuyunuz.

POLONYA ÖĞRENCİ VİZESİ İZMİR daha çok eğitim almak isteyip bu amaçla Polonya’yı tercih eden öğrencilere sunulan lisans, yüksek lisans, lisans sonrası eğitim alanlarında kullanılmak amacıyla Polonya`da öğrenim görme amacıyla sunulan ve aynı zamanda eğitim durumu çeşidine bağlı olarak öğrenciler tarafından eğitim kurumlarından sağlanabilecek eğitimin devamı açısında geçerliliği uzatılabilen firmamız tarafından da kolay bir şekilde alınabilen vize türleriden birisidir.

POLONYA ÖĞRENCİ VİZESİ İZMİR sayesinde İzmir ilinde sunulan bu vize türü sayesinde Avrupa sınırlarında öğrenciler için kaliteli ve ergonomik bir eğitim alma hakkı sunulmaktadır.

Polonya Öğrenci Vize İzmir Türleri Nelerdir?

Polonya öğrenci vizesi sunan firmamız öğrenci vize türleri açısından iki seçenek sunmaktadır. Bu seçenekler arasında daha çok;

90 günden daha az sürecek eğitimler açısında Polonya öğrenci vizesi ( C tipi)

90 günden daha uzun sürecek olan yüksek lisans ve benzeri eğitimler için de Polonya öğrenci vizesi (D tipi sunulmaktadır.

Polonya Kısa Süreli Öğrenci Vizesi Nedir?

Polonya’da kısa süreli olarak okumak isterseniz burada sunulacak öğrenci vizesinde Polonya ve Schengen bölgesinde herhangi oturum izni almaksızın 90 güne kadar sertifika, gönüllülük projelerinin yanı sıra yanı zamanda dil okullarında öğrenim görmeniz açısından sunulan C tipi vize türüdür.

Polonya Uzun Süreli Öğrenci Vizesi Nedir?

Polonya’da POLONYA ÖĞRENCİ VİZESİ İZMİR arasında yer alan vizelerden birisi de Polonya’da 90 gün ve üzeri için sunulan özellikle erasmus değişim programı veya lisans, yüksek lisans, doktora gibi eğitim programlarda eğitim almayı hedefleyen öğrencilerin alması gereken uzun süreli D tipi vize türü arasında yer almaktadır.

Polonya Öğrenci Vizesine Başvuru için Gerekli Evraklar

POLONYA ÖĞRENCİ VİZESİ İZMİR Polonya öğrenci vizesine başvuru yapmak isteyen kişiler başvuru için firmamıza aşağıdaki belgeleri sunması gerekir. Birçok açıdan vize kolaylığı sağlayan firmamız daima sizin için en avantajlı vize yöntemlerini sunmaktadır. Vize başvurusunda bulunmak için gereken evraklar aşağıdakiler arasında yer alır.

  • Öncelikle öğrencilik için başvuru yapacaksınız vize başvuru formu
  • Geçerli olacak uluslararası pasaport bunun için Polonya’dan dönüş yapacağınız tarihten itibaren 3 ay daha geçerli olması gerekir bu pasaportta iki boş sayfa bulunması gerekir.
  • Nüfüs cüzdanı aslı ve fotokopi
  • 2 adet renkli pasaport uygunluğu taşıyan fotoğraf
  • Avrupa’da geçerli olacak özel müşküllü hastaneden alınmış sağlık sigortası belgesi
  • Polonya’da bir eğitim kurumuna kaydolduğunuzun kanıtı olarak öğrenci belgesi ve benzeri belge
  • Yatırdığınız eğitim ücreti makbuzu
  • Öğrencilik döneminde ekonomik açıdan sıkıntı yaşayamayacağınıza dair finansal yeterlilik belgesi Vize başvuru ücret makbuzu

POLONYA ÖĞRENCİ VİZESİ İZMİR
İZMİR POLONYA ÖĞRENCİ VİZESİ

Polonya Vize Danışmanlık Firması

İzmir ilinde yaşayan vatandaşlarımız için Polonya’da erasmus yapmak isteyen veya Polonya’da master yapmak isteyen kişilere sunduğumuz birden fazla destek bulunmaktadır. POLONYA ÖĞRENCİ VİZESİ İZMİR Bu doğrultuda sunduğumuz hizmetler arasıdan kolay bir şekilde öğrenci vizesi alabilmeniz açısından birçok kolaylık sağlamaktayız. Günümüzde dolar kuru yüksek olduğundan dolayı yurt dışında okumak epey masraflı bir hale gelmiştir bu nedenle mutlaka bu alanda önemli derece size yardımcı olacak bir firmaya ihtiyaç vardır.

Size vize işlemlerinde ve belgeleri düzenleme alanında yardımcı olacak firmamız sayesinde birçok açıdan kolay bir şekilde vize işlemlerini tamamlayıp POLONYA ÖĞRENCİ VİZESİ İZMİR  hayallerinize kavuşacaksınız. Piyasanın en önemli vize firmalarından birisi olan Polonya öğrenci vizesi sayesinde Avrupa’da rahatça ve özgürce dolaşabilecek hem de uygun fiyatlı öğrenci vizesi de kavuşmuş olacaksınız.

Polonya Eğitim Vizesi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Polonya eğitim vizesi başvurusu yapmak için işlemler öncesinde Polonya’da yer alan eğitim kurumu tarafından da kabul mektubu almanız gerekmektedir. Burada kabul mektubu öğrenciye ulaştıktan sonra da öğrenci için resmi olarak ikametinizin bağlı olduğu şehirlerinde birinden randevu almanız gerekmektedir. Bu açıdan ikamet iline bağlı olarak Polonya Başkonsolosluğu, Polonya Ankara Büyükelçiliği’nden hızlı bir şekilde randevu almaktayız aynı zamanda burada Polonya vize başvuru merkezinden de randevu almak gerekir.

Randevu işlemleri için belgeleri eksiksiz bir şekilde tamamladıktan sonra randevu işlemi günü mutlaka Polonya başkonsolosluğunda bulunmanız gerekir. Burası size öğrenci vizesi sağlama konusunda yetkili mercii olduğu için POLONYA ÖĞRENCİ VİZESİ İZMİR firması işbirliği ile kolay bir şekilde vize alım işlemini tamamlamaktadır bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

LİTVANYA ÇALIŞMA VİZESİ İZMİR
LİTVANYA ÖĞRENCİ VİZESİ İZMİR
POLONYA ÇALIŞMA VİZESİ İZMİR
POLONYA ÖĞRENCİ VİZESİ İZMİR
KANADA ÇALIŞMA VİZESİ İZMİR
KANADA ÖĞRENCİ VİZESİ İZMİR

Uçak Bileti